Reference

Martina: 

Rozhodně doporučuji, úžasné fotografie, výborné nápady, ochotný, milý a příjemný :-) Focení bylo zážitek i pro manžela, a to nemá focení rád :-)

Jiřina a Jiří: 

Focení s Jirkou Veselým je opravdu veselé. Děkujeme za krásné fotky a budeme se na Vás při nějaké další rodinné události moc těšit.

Markéta

Jirkovi fotografie jsou úžasné a vždy se těším, co vytvoří nového. Používám je ke svým článkům a poezii. Pokaždé u něj najdu to, co hledám. Jeho tvorba je nevyzpytatelná a originální.

Anna 

Ahoj Jiříku, s Tvojí prací i přístupem jsem byla velmi spokojená, ať už se jednalo o soukromé focení tfp či pracovní záležitost. Naše společné focení bylo pohodové, dostala jsem velké množství fotek, líbíl si mi Tvůj přátelský přístup i povzbuzení, které určitě z každého dostane ještě lepší výkon. Z focení z lampionového průvodu mám též spoustu kvalitních fotek, přestože se jednalo o focení ve tmě. Dodnes je používám k propagačním účelům Rádia Jihlava a jako portfolio této rozhlasové stanice. Za spolupráci velmi děkuji a kdykoliv s chutí zopakuji .-)

Josef 

Když jsem tě neznal, zaujalo mě, že fotíš kromě svateb, portretů třeba hřbitovy, zpíváš v metalové kapele a to jsem si řekl, že mám k tobě mentálně blíž než k jinému fotografovi:-)))

Jana 

Jiří dokázal zachytit atmosféru a přesně to „ono“, co se nedá popsat. Spolupráce s ním coby fotografem je velmi příjemná. Jiří má jiné vnímání a umí vychytat správný okamžik. Na focení s Vámi se připraví na jedničku.

Gabriela a Bohunka: 

Děkujeme za super foceni!! Z několikahodinového náročného, ale příjemného foceni, vznikly naprosto skvěle fotky, ze kterých jsme nadšené. Pan fotograf je profesionál, ale přitom umí navodit pohodovou atmosféru, je nápaditý, vstřícný a trpělivý !! Velice doporučujeme a těšíme se na nějaké další focení :)

Kateřina: 

Chtěla bych moc poděkovat za fotografování na naší svatbě 20.6. Jste profík se super přístupem :)  Postupně nám fotky upravujete a ukazujete. A co je nejdůležitější fotky jsou úžasné.

Jitka a Martin:

Moc děkujeme za skvělou práci, za nádherné fotografie, jsme z nich nadšeni, je to umění! Chrám svaté Barbory s potemnělými mraky nás ohromil:). Krásné. Jsme rádi, že jsme si na focení vybrali  právě Vás.  Nádherně zpracované fotografie, působivý slide se Sólstafir. Jsme opravdu spokojeni, budeme Vás doporučovat a až budeme přemýšlet o nějakém zajímavém focení, tak určitě s Vámi.

Veronika a Martin:

Jirko, rádi bychom Ti ještě jednou poděkovali za nádherné svatební fotky!!! S Tvojí prací jsme nadmíru spokojeni! Svatební obřad i celý den byl plný emocí, které jsi dokázal přesně vystihnout a zachytit. Výsledkem jsou krásné a nápadité fotky, které nám zůstanou jako nádherná vzpomínka na náš den „D“. Je vidět, že jsi fotograf na svém místě, který svou práci dělá výborně a s nadšením. Jirku můžeme všem vřele doporučit!

Veronika a Tomáš:

Jiříku, děkujeme moc za krásné svatební fotografie. Byli jsme nad míru spokojeni. Tvůj přístup jak k focení tak i k nám byl super. Je vidět, že jsi profesionál. Hlavně všichni v našem okolí nám sdělili, že takhle krásný fotky už dlouho neviděli. Jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna tebe a až budeme opět potřebovat něco nafotit, neváhali bychom tě znovu oslovit. Ještě jednou děkujeme za vše.

Jitka a Zbyněk:

Ještě jednou velké poděkování Jirkovi..Dokázal zachytit celý náš svatební den okem jedinečného fotografa.......skvělý přístup, ochota, nápaditost, trpělivost i za extrémních teplot.. Oko na věci které jiní nevidí....Děkujeme moc.

Kde mne ještě najdete