Kdo je Váš fotograf

 

11057614_10153179520219885_177763921504963636_n2

Narodil jsem se v roce 1972 v Jihlavě a v současné době žiji v Praze. Fotografování se věnuji asi od roku 2004. Dlouhé roky jsem měl fotografování jen jako koníčka vedle svého zaměstnání. Profesionálně fotografuji od září roku 2012, přitom svatby fotím od roku 2010. Fotografování svateb miluji, každá svatba je docela jiná a to i přesto, že se v mnoha bodech navzájem podobají. Jsem šťastný, že mohu fotografovat jiné šťastné lidi právě v průběhu dne, který je pro ně jistě tím nejkrásnějším v jejich životech.

 

polévka

 

CO NABÍZÍM

Nabízím nafotografování Vaší svatby a další fotografické služby.

Profesionální fotoreportáže a dokument, fotografování architektury, fotografování interiérůfotografování koní, portréty, focení akcí, plesy, oslavy, vítání občánků, bříška maminek, malé i větší děti, zvířecí miláčci, fotografování sportovních utkání, produktovou fotografii a cokoliv dalšího.

Krom samotných fotografických prací nabízím též soukromé fotografické workshopy, v současné době pouze za 1800 Kč na jeden den, který se Vám budu věnovat (cca 5 hodin) a také základní kurz úpravy fotografií (Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Zoner Photo Studio) a to pouze za 1000 Kč.

Ukázky mimosvatebního focení na mém facebooku a nebo zde:

Při portrétním focení možnost spolupráce s kvalitními profesionálními vizážistkami. 

 

ZAKÁZKOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ


Mojí specializací jsou svatby, nicméně na zakázku fotím i portréty a v případě domluvy se zákazníkem jsem schopen nafotografovat prakticky cokoliv. Velmi dobře se například pohybuji ve vodách fotografické reportáže, která najde své uplatnění právě i při fotografování svateb

 

VOLNÁ TVORBA


Ve své volné tvorbě velmi rád zachycuji atmosféru metalových a rockových koncertů. Někdy od května 2005 do konce roku 2008 jsem tyto fotografie publikoval na serveru www.xichty.cz pod nickem Sorrowdy a pod tímtéž nickem nyní publikuji od začátku roku 2009 reportáže z koncertů na serveru www.photomusic.cz

Protože fotografii miluji, tak ve svém volném čase fotím prakticky cokoliv a vše se stejným zápalem pro věc. Jsem jedním z těch šťastných, jimž je jejich práce zároveň i koníčkem.


Mých služeb můžete využít po celé republice, nejvíce jsem ale k zastižení v Praze a pak také na Vysočině.

 

 

 

 

Kde mne ještě najdete